Najlepsze na rynku niszczarki Kobra

Ochrona danych osobowych dotyczy nie tylko instytucji państwowych, ale także wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność w każdej branży. Dlatego z myślą o ich odpowiednim zabezpieczeniu zostały stworzone niezawodne niszczarki Kobra. Urządzenia te zostały wyposażone w niezwykle ostre i precyzyjnie tnące ostrza, aby jak najlepiej ochronić dane sensytywne zgromadzone w dokumentach papierowych, a także innych nośnikach informacji. Po przepuszczeniu ich przez szczelinę tnącą pozostają po nich tylko niewielkiej wielkości paski, bądź ścinki. Uniemożliwiające ich ponowne odtworzenie. Na stronie www.doniszczarki.pl oferujemy bogaty asortyment sprawdzonych i niezawodnych modeli niszczarki Kobra.

Niszczarki Kobra – dostosowane do potrzeb każdego użytkownika

W zależności od ich przeznaczenia niszczarki Kobra mają zastosowanie osobiste, biurowe, specjalistyczne, profesjonalne oraz przemysłowe. Każdy model posiada różny stopień zabezpieczenia danych, który rekomendowany jest do różnego rodzaju nośników danych. Poza papierem niszczarki Kobra bez problemów radzą sobie z zszywkami, spinaczami, plastikowymi kartami, płytami CD, DVD, dyskietkami, a nawet z mniejszą elektroniką jak Pen Drivy, dyski twarde czy telefony. Urządzenia te są łatwe w obsłudze,a także posiadają wszelkie niezbędne i przydatne funkcje w ich codziennym użytkowaniu – cichy silnik przystosowany do ciągłej pracy bez przerw na chłodzenie, automatyczne wycofywanie zaklinowanych dokumentów, wzmocniony system napędu, wielofunkcyjny panel dotykowy i wiele innych.

Niszczarki Kobra – doskonała inwestycja na przyszłość

Niszczarki Kobra to produkty gwarantujące najwyższą jakość pracy oraz wydajność. Wykonane z bardzo dobrych materiałów są trwałe i bezawaryjne. A mocne, wykonane z utwardzonej stali oraz odporne na uszkodzenia zestawy noży tnących skruszą każdy rodzaj nośnika informacji. Większość oferowanych modeli niszczarki Kobra posiada bardzo praktyczny i proekologiczny System Energy Smart pozwalający na znaczną oszczędność energii elektrycznej, poprzez zerowy pobór mocy w trybie czuwania urządzenia.