Niszczarka Wallner HC1601 – doskonałe wyposażenie biurowe

Posiadanie w biurze niszczarki dokumentów jest bardzo przydatne na co dzień. Bez względu na to jak bardzo staramy się chronić wszystkie zgromadzone w nich dane osobowe, wrażliwe i poufne, zawsze istnieje ryzyko dostania się ich w niepowołane ręce. Dlatego nie warto ryzykować i zainwestować w biurową niszczarkę Wallner HC1601, która dostępna jest w szerokim asortymencie sklepu internetowego www.doniszczarki.pl.

Proste niszczenie dokumentów

Niszczarka Wallner HC1601 w górnej części swojej obudowy posiada dwie szczeliny tnące. Jedna przeznaczona jest na dokumenty papierowe zawierające zszywki i spinacze, natomiast w drugiej zniszczymy karty plastikowe, płyty CD i DVD. Powstałe w ten sposób ścinki wielkości 4 x 39 mm od razu lądują w wysuwanym koszu o pojemności 29L. W szczelinie tnącej niszczarki Wallner HC1601 mającej wejście szerokości 220 mm, zmieścisz do 16 kartek za jednym razem.

Atuty niszczarki Wallner HC1601

Producent zadbał o to, aby obsługa niszczarki Wallner HC1601 była łatwa i przyjemna. W związku z tym została ona wyposażona w pokrywę zabezpieczającą szczelinę tnącą, automatyczny start/stop wraz z niezwykle przydatną funkcją wycofywania zaklinowanych kartek. Wyjątkowo cichy i sprawny silnik dostosowany do 8 godzinnej, ciągłej pracy. W górnej obudowie niszczarki Wallner HC1601 został zamontowany optyczny wskaźnik napełnienia/wyjęcia kosza. Dodatkowym ułatwieniem w jej obsłudze jest rozsuwana pokrywa, która po przesunięciu zgodnie z kierunkiem strzałki umieszczonej na obudowie, włącza automatycznie urządzenie.